Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 52396 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Souřadnice: | 49°59*16*N,14°26*54*E |
PSČ: | 143 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartáková Kateřina | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 3,417 | 185 | 0 | |
Brunnerová Eliška | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 3,587 | 186 | 0 | |
Bureš Jakub | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 2,524 | 185 | 0 | |
Janeček Pavel | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 2,232 | 162 | 0 | |
Lebeda Robert | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 1,812 | 92 | 0 | |
Míšek Mattias | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 4,367 | 222 | 0 | |
Nekovář Filip | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 12,000 | 236 | 0 | |
Nekovář Jakub | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 2,261 | 165 | 0 | |
Skřivánek Miroslav | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 2,810 | 205 | 0 | |
Šťastný Dominik | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 3,881 | 220 | 0 | |
Šťastný Matěj | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 2,007 | 132 | 0 | |
Vinklerová Gábriela | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 2,361 | 149 | 0 | |
Vinklerová Kristýna | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 3,343 | 183 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Cholupice Bartáková Kateřina, nejlepěí čas: 3,417 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Brunnerová Eliška, nejlepěí čas: 3,587 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Bureš Jakub, nejlepěí čas: 2,524 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Janeček Pavel, nejlepěí čas: 2,232 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Lebeda Robert, nejlepěí čas: 1,812 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Míšek Mattias, nejlepěí čas: 4,367 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Nekovář Filip, nejlepěí čas: 12,000 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Nekovář Jakub, nejlepěí čas: 2,261 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Skřivánek Miroslav, nejlepěí čas: 2,810 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Šťastný Dominik, nejlepěí čas: 3,881 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Šťastný Matěj, nejlepěí čas: 2,007 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Vinklerová Gábriela, nejlepěí čas: 2,361 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Cholupice Vinklerová Kristýna, nejlepěí čas: 3,343 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře